Publikováno: 26.1.2017

19. městský ples se nesl v noblesním duchu. Kromě poslechu a tance na hudbu kapely Onkels a DJ Pollese bylo možné nechat fotograficky zaznamenat krásu dam a eleganci pánů ve fotokoutku, ochutnat spoustu dobrot z rautu, sladkou tečku udělat ovocem a čokoládou z fontány, případně vyhrát něco z více, než tříset cen tradiční tomboly. Letošní novinkou byl také koktejlový bar a během první hodiny plesu mohli diváci navštívit i výstavu papírových šatů a fotografií. Kouzelnickým a tanečním vystoupením pobavil Radek Bakalář. Foto Roman Růžička.

Sponzoři tomboly 19. plesu Města Veselí nad Lužnicí

Agentura Duhovka Třeboň, ANGUS Maso – Miroslav Drs Bošilec, Cukrárna Růženka – Jana Bínová, Českomoravský štěrk a.s., ČEVAK a.s., Drogerie TETA, Drůbež ze dvora – rodinná farma u Vojtů Hamr, efko CZ s.r.o., ELEKTRO Štěch, Farma Brož Sviny, Farma Jech Borkovice, Farma Růžička Sviny, Fontea a.s., Hotel Lucia, Chovatelské potřeby – Zdeňka Sochorová, Iva OUTLET – značková móda Soběslav, JAVA Třeboň, JINOS AGRO spol. s.r.o., Kavárna a cukrárna „U Fialky“, Keramika U Kočků – Jana Radostová Sviny, Knihkupectví EMA – Ludmila Přibylová, Kosmetický salon ANNIE – Monika Škrdlová, Kosmetický salon BÁRA, Květiny – Jana Baziková, Květinářství BERUŠKY – manželé Lencovi, KVĚTINY – DÁRKY – Dana Peterková, LEDPROFES a.s., Lékárna Salvia, Lékárna U Matky Boží pomocné, MABA Prefa spol. s.r.o., Madeta a.s., Mavela a.s. Dynín, Masáže – Milena Vachovcová, MikroCHem LKT spol. s r.o., Město Veselí nad Lužnicí, Obchůdek u Sjuelin – ručně vyráběné šperky Zuzana Lhotáková, OČNÍ OPTIKA – Štěpánka Večeřová, Dis., Papírnictví Holík, Pekárna s prodejnou – Václav Kotyza, PETA BOHEMIA – Blažena Nedbálková, Pedikúra – Jiřina Vrátná, Partner in Pet Food CZ, s.r.o., RAŠELINA Soběslav a.s., RM GASTRO s.r.o., Rámování Soběslav Vlastimil Slabý, Restaurace Kulturní dům Veselí nad Lužnicí – Šárka a Petr Daňkovi, Rybářské potřeby – Václava Podlahová, Řeznictví Hlaváček, TOYOTA Dolák Tábor, VESCO spol. s.r.o, VTR Computers – Ing. Tomáš a Ing. Vít Rada, Zahradnictví – Josef Láf Vlkov, Zemědělské družstvo Horusice, Zemědělské služby Dynín, Zemědělská společnost OSTROV s.r.o. Val.

Za organizátory děkuji všem sponzorům i partnerům, kteří se přispěli k příjemné atmosféře letošního plesu.

Publikováno: 16.10.2017

Prodej kulečníkového stolu