PŘEDPRODEJ VSTUPENEK NA POŘADY

Právě probíhá předprodej na březnové i dubnové Listování – Mít a nemít (12.3.) a Život k sežrání (3.4.), na koncert dechové kapely známé z TV Šlágr – Jižani (7.3.), na divadelní představení s Michalem Dlouhým v hlavní roli CRY BABY CRY (27.3.), na ochutnávku sýrů a vín: Letem sýrovým světem aneb malý sýrařský zeměpis (28.4.), na koncert jihočeské dechové kapely známé z TV Šlágr – Malá muzika Nauše Pepíka (14.5.) a na všechna promítání filmového klubu. Zbývá pár posledních vstupenek na představení Deštivé dny (11.5.).

Vstup ke kancelářím s prodejem lístků je zadním vchodem, prodej probíhá ve 2. patře. Rezervace vstupenek na tel. 381 581 155 nebo e-mailem film@kd-veseli.cz (rezervace vstupenek na promítání vyprší 15 minut před začátkem představení a vstupenky jsou opět dány do prodeje) nebo dramaturgie@kd-veseli.cz.

Bezhotovostní prodej vstupenek: Vstupenky lze zarezervovat telefonicky, nebo e-mailem. Obdržíte číslo účtu a variabilní symbol platby a po úhradě vstupného na účet kulturního domu vám vstupenky zašleme poštou či necháme na pokladně KD k vyzvednutí těsně před akcí.

Zakoupené vstupenky nelze vrátit.

Aktuálně
Kontakty
Kulturní dům, příspěvková organizace

Třída Čs. armády 560
391 81, Veselí nad Lužnicí

Telefon: +420 381 581 155
E-mail: info@kd-veseli.cz

Více kontaktů

Prodej vstupenek Předplatné

DOPORUČUJEME
SPŘÁTELENÉ WEBY

Třeboň a Třeboňsko