Občan první jakosti - Divadlo Na Jezerce

Občan první jakosti - Divadlo Na Jezerce

Má mít každý volební právo? Jan Hrušínský, Kristýna Hrušínská a další v řízné komedii o tom, kam až může vést lidská blbost a kam až nás může dovést jistota, že naše pravda je jediná správná?

Úterý 11. října

OBČAN PRVNÍ JAKOSTI

Divadlo Na Jezerce

Má mít každý volební právo? Jan Hrušínský, Kristýna Hrušínská a další v řízné komedii o tom, kam až může vést lidská blbost a kam až nás může dovést jistota, že naše pravda je jediná správná? V rámci živého vysílání televizní talkshow se setkáváme s pěticí náhodně vybraných diváků, a tak trochu nesmiřitelných názorových oponentů. Ti společnými silami, nebo spíš prostřednictvím neřízených hádek a střetů, hledají hypotetické desatero kritérií a hodnot, na základě kterých by se přidělovalo nebo odebíralo volební právo. Otázkou ale zůstává, zda potřebných kvalit dosahují sami členové této komise.

Hrají: Daniel Šváb, Miluše Šplechtová, Nela Boudová, Kristýna Hrušínská, Libor Hruška, Martin Sitta a Jan Hrušínský. Autor textu a režie Matěj Balcar, produkce Jan Hrušínský, scéna Jan Balcar, kostýmy Hanna Soukupová, asistent režie Ondřej Dvořák, zvukový design Ladislav Greiner.

Vstupné mimo předplatné: 520 Kč, prodej vstupenek od 16.08.2022.

Délka akce: 120 minut
Rok výroby: 2022

Galerie

Kliknutím na datum nebo čas zobrazíte podrobnosti představení
Úterý, 11. 10. - 19:00 Koupit
Název: Občan první jakosti - Divadlo Na Jezerce
Cena: od 520,00 Kč
Místo: KD Veselí n. L.
Třída Čs. armády 560
391 81 Veselí nad Lužnicí
Zobrazit na mapě